Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   Firma EwelMart istnieje od 2006 roku, lecz to akurat nie jest tak ważne, gdyż nasza wiedza i doświadczenie ma o wiele starsze korzenie. Jesteśmy dj'ami i wodzirejami, których połączyła pasja do muzyki. Muzyka jak i towarzyszące muzyce wydarzenia są dla nas jak powietrze (dzięki nim żyjemy) i dlatego możemy przygotować praktycznie każdą formę eventu, aby spełnić Państwa oczekiwania. 

Krzysiek

   Jako wodzirej (ten, kto prowadzi tańce na zabawach, na balach, dyktując układ korowodu, kolejność figur)- tak o nas mówi Słownik Języka Polskiego. Być wodzirejem to wziąć odpowiedzialność za każdą godzinę, minutę balu, wesela, prymicji. tzn. mieć wszystko pod kontrolą . Co więcej, wiedzieć kiedy i jaki posiłek serwuje szef kuchni, jakiej piosenki najbardziej nie lubią nowożeńcy a jaki taniec uwielbiają tańczyć ich rodzice. Z drugiej zaś strony nie można ingerować bezustannie w zabawę i tańce gości obecnych na Sali, bo któż z nas lubi gdy cały czas ktoś nami kieruje?!  - potrzebne jest tutaj dobre wyczucie, doświadczenie i rozeznanie sytuacji i nastroju gości, krótko mówiąc: profesjonalizm.

Jako dj miksuje za pomocą laptopa muzykę lat 70, 80, 90-tych, disco polo oraz najnowsze hity radiowe.

Jako konferansjer realizuję zamierzony plan imprezy, zwłaszcza przy imprezach karaoke również śpiewam.